Liczne badania i dyskusje

Przedsiębiorstwo Artpol, w odpowiedzi na prężnie rozwijającą się dziedzinę ochrony procesu produkcji i produktu przed ESD, od początku swojej działalności prowadzi badania i dyskusje. Stale współpracujemy z wieloma instytucjami naukowo-badawczymi oraz laboratoriami. Naszymi parterami są specjaliści z kraju i z zagranicy.

Usługi i produkty najwyższej jakości

W trosce o dostarczanie najwyższych jakościowo usług oraz produktów ESD w 2012 roku przedsiębiorstwo Artpol uzyskało certyfikat ISO 9001 nadany przez akredytowaną jednostkę certyfikującą TUV. Ponadto nieustannie uczestniczmy w sympozjach jako członek międzynarodowego stowarzyszenia ESD Association.

Cel – pozyskanie największych możliwych właściwości ochronnych przed ESD

Podstawowym celem prowadzonych przez nas działań jest uzyskanie możliwie jak największych właściwości ochronnych przed ESD. Rezultatem kilkuletnich badań i prac prowadzonych w naszej firmie są liczne certyfikaty. Potwierdzają one zgodność oferowanych przez nas opakowań antystatycznych ESD z dyrektywą Unii Europejskiej oraz obowiązującymi na jej terenie normami. Pozyskanie poniższych certyfikatów dowodzi wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.