Artpol to firma o zasięgu międzynarodowym. Na jej sukces składa się szereg czynników. Poniżej znajdują się najważniejsze z nich.

Czas

Czas naszych Klientów jest dla nas niezwykle ważny. Dbamy więc o to, aby czas realizacji Państwa zamówień był możliwie szybki. Właśnie dlatego złożone zamówienia dostarczamy bezpośrednio do Państwa.

Jakość

Oferujemy produkty najwyższej jakości – jest to misja, która towarzyszy nam od początku istnienia. Dbamy o ochronę wyrobów naszych Klientów, co potwierdzają liczne referencje i certyfikaty.

Cena

W związku z długoletnim funkcjonowaniem firmy, jej ciągłym rozwojem i poszerzaniem bazy Klientów, proponujemy konkurencyjne ceny. Rozumiemy, że ważna jest dla Państwa nie tylko jakość, lecz także cena.

Innowacyjność

Jesteśmy przedsiębiorstwem technologicznym. Posiadamy własne know-how i nowoczesny park technologiczny. Dzięki temu nasze produkty są innowacyjne, a moce produkcyjne znacznie przewyższają możliwości firm konkurencyjnych.

Personalizacja

Oferowany przez nas asortyment jest szeroki. Mamy jednak świadomość różnorodnych potrzeb naszych Klientów. Aby sprostać Państwa wymaganiom, cechujemy się elastycznością. Jesteśmy w stanie wyprodukować opakowania ESD o różnych wielkościach i kształtach.

Doświadczenie

Artpol tworzą wykształceni i doświadczeni pracownicy. Ich wiedza poparta jest licznymi badaniami i referencjami. Mamy świadomość, że dzisiejszy rynek wymaga nie tylko wysokiej jakości i konkurencyjnych cen, lecz także indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Rozwój

Naszą misją jest ciągły rozwój. Właśnie dlatego nieustannie się kształcimy. Uczestniczymy w warsztatach i sympozjach, współpracujemy z jednostkami naukowo-badawczymi. Dzięki temu możemy udoskonalać nasze produkty, czyniąc je innowacyjnymi i niedostępnymi nigdzie indziej.

Profesjonalizm

Wysokojakościowe produkty to baza naszej działalności. Dodatkowo udzielamy profesjonalnego doradztwa technicznego. Nasza praca nie kończy się na dostarczaniu produktów. Udzielamy porad naszym Klientom i staramy się rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości.

Zaufanie

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym. Nasze produkty są dostarczane do wszystkich krajów Europy. Naszymi parterami są między innymi: Apple, DELL, Jaguar, Nokia, Porshe. Zdobyliśmy zaufanie wielu znanych przedsiębiorstw. Robimy wszystko, aby nie zawieść Państwa zaufania i wciąż podejmować nowe, owocne współprace.