Kim jesteśmy, czyli dwadzieścia lat istnienia Artpolu

Artpol to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe, które sprawnie funkcjonuje na rynku już od ponad 20 lat. Firma powstała w 1999 roku i od początku swojego istnienia zajmowała się produkcją i dystrybucją opakowań foliowych. Specjalnością Artpolu stała się produkcja szerokiej gamy opakowań antystatycznych ESD z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych. To właśnie dzięki temu przedsiębiorstwo szybko zdobyło renomę na rynkach europejskich i nie tylko. Dzisiaj Artpol stanowi rozpoznawalną i szanowaną markę na arenie międzynarodowej.

Co oferujemy, czyli w skrócie o naszych produktach

W ofercie Artpolu, poza tradycyjnymi opakowaniami, znajdują się przede wszystkim opakowania antystatyczne ESD. Przeznacza się je do przemysłu elektronicznego, automotive i innych. Od kilku lat przedsiębiorstwo skupia się na opracowywaniu doskonałej, unikatowej kompozycji składników opakowań ESD, które cechują się wyjątkowymi właściwościami fizyczno-chemicznymi. Potwierdzeniem tego są liczne badania naszych produktów, które zostały wykonane w znanych, prestiżowych placówkach naukowo–badawczych oraz pozyskane certyfikaty.

Dlaczego warto nam zaufać, czyli jak pracujemy

Artpol, w celu wytworzenia produktów o doskonałych, unikatowych właściwościach zabezpieczających przed ESD, zgodnych z obowiązującą normą PN- EN 61340-5-1, prowadzi stałą współpracę z kadrą naukową instytutów fizyki i chemii. Przedsiębiorstwo dąży tym samym do uzyskania maksymalnej ochrony przed szkodliwością ESD. Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z restrykcyjnymi normami Unii Europejskiej. Nadzór nad ich wykonywaniem sprawuje wykwalifikowana i doświadczona kadra, dla której jakość jest na pierwszym miejscu.

Gwarancja najwyższej jakości, czyli o ciągłym rozwoju

Ponadto Artpol prowadzi doradztwo techniczne, zarówno w doborze odpowiedniej formy zabezpieczenia przed ESD, jak i parametrów opakowania. Aby nieustannie utrzymywać bezpieczeństwo oraz gwarantować najwyższą jakość, przedsiębiorstwo wykonuje badania zgodności wyrobów z dyrektywą RoHS. W 2012 roku Artpol uzyskał certyfikat ISO 9001:2009 przyznany przez akredytowaną jednostkę certyfikującą TUV.

Co pozwala nam uzyskać przewagę nad konkurencją, czyli o innowacyjności działań

Produkcja i dystrybucja Artpolu opiera się na nowatorskich rozwiązaniach, a także na doradztwie technicznym, przez co przedsiębiorstwo postrzegane jest jako wiarygodny, rzetelny i atrakcyjny partner handlowy, wyróżniający się na tle firm konkurencyjnych. Dwudziestoletnie doświadczenie jest gwarantem wysokiej jakości produktów i usług. Z kolei duża liczba tych, którzy nam zaufali, pozwala nam na proponowanie konkurencyjnych cen, przy jednoczesnym zachowywaniu starannie opracowanych, innowacyjnych metod produkcji.