Zwiększamy moce produkcyjne w Artpol ESD Packaging Solutions!

Mamy przyjemność poinformować Państwa o zakończeniu kolejnych inwestycji w przedsiębiorstwie Artpol. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oraz chcąc spełniać Państwa wymagania produktowe, zakończyliśmy kolejne inwestycje polegające na wdrożeniu nowych linii produkcyjnych. W okresie ostatnich dwunastu miesięcy w przedsiębiorstwie Artpol miały miejsce instalacje dodatkowych trzech linii produkcyjnych. Zostały one opisane poniżej.

 

  • Trzywarstwowa linia ekstruzji do produkcji folii antystatycznej ESD – urządzenie to stanowi jedno z najnowocześniejszych linii do produkcji folii antystatycznych ESD w Polsce. Zintegrowany system kontroli jakości procesu produkcji wraz z funkcją autokorekty oraz dodatkowymi systemami zabezpieczającymi pozwala firmie Artpol na produkcję najwyższej jakości produktów ESD. Dodatkowe systemy monitorujące proces produkcji Państwa wyrobu pozwalają na pełną analizę produkcji z funkcją automatycznego przesyłania danych z przebiegu linii produkcyjnej.

– Linia do wytwarzania folii rozpraszających ESD daje możliwość produkcji folii w szerokościach od 100 mm do 2 550 mm i grubości od 0,015 mm do 0,2 mm.

– Średnia wydajność urządzenia w ujęciu miesięcznym pozwala na produkcję folii w liczbie ponad 220 000 kilogramów folii antystatycznych ESD.

 

 

  • Linia do produkcji worków bąbelkowych antystatycznych ESD – nowoczesna linia produkcyjna pozwala na wytwarzanie opakowań bąbelkowych zarówno z folii dwuwarstwowej, jak i z trzywarstwowej. Udoskonalony system aplikacyjny umożliwia produkcję opakowań z systemem zamykającym poprzez aplikację taśm umożliwiających łatwe zamykanie produktów.

– Linia produkcyjna daje możliwość produkcji opakowań bąbelkowych od wymiaru 100 mm x 100 mm do wymiaru 1 000 mm x 600 mm.

– Średnia wydajność urządzenia w ujęciu miesięcznym pozwala na wykonanie opakowań bąbelkowych w wolumenie blisko 1 000 000 sztuk produktów

 

  • Linia do produkcji worków rozpraszających ESD – innowacyjne rozwiązanie technologiczne zaprojektowane według wewnętrznych wymagań produktowych pozwala na produkcję opakowań z możliwością adaptacji: zamknięcia strunowego typu zip lock, aplikacji systemu taśm zamykających oraz produkcji worków ESD otwartych. Zamontowane dodatkowe urządzenia drukujące dają możliwość produkcji opakowań ESD z indywidualnym nadrukiem informacyjnym lub z logo Państwa firmy.

– Linia do wytwarzania opakowań rozpraszających ESD daje możliwość produkcji wyrobów w wymiarach od 40 mm x 60 mm do 1 200 mm x 1 000 mm.

– Średnia wydajność urządzenia w ujęciu miesięcznym pozwala na wykonanie opakowań rozpraszających ESD w wolumenie ponad 7 500 000 sztuk produktów